Parimatch v České republice

Oblíbená sázková kancelář a kasino Parimatch nabízí novým hráčům štědré bonusy! Máme řadu věrnostních programů a probíhající akce a bonusy neustále těší naše hráče. Jsme rádi, že jste si vybrali právě nás!

Oficiální webové stránkyparimatchukraine.cz
Rok založení1994
Licence v České republiceAno
Technická podporaAno
Sport/sportLední hokej, fotbal/CS:GO (CS2), PUBG, Dota 2
Hry ParimatchThe Dog House, Moon Princess, Berryburst MAX, Razor Shark, Romance V

Parimatch Ukrajina a Česká republika mají stejného vlastníka. Na Ukrajině působíme od roku 1994 a podařilo se nám získat popularitu po celém světě. Můžete si být jisti, že Parimatch vždy fungoval, funguje a bude fungovat stabilně, protože jsme seriózní společnost s vysokou reputací ve světě hazardních her. Naše hrací automaty Parimatch jsou certifikované a licencované, protože si je objednáváme od nejlepších poskytovatelů her na světě.

Chcete-li se přihlásit do svého osobního účtu Parimatch, postupujte podle postupu registrace. Můžete si také stáhnout aplikaci Parimatch pro iOS a Android a zadat promo kódy, abyste mohli začít hrát.

O nás

Společnost Parimatch nabízí jedny z nejkonkurenceschopnějších a nejvýhodnějších kurzů na všechny sporty. Bez ohledu na to, o jaký sázkový trh se jedná, vysoké kurzy sázkové kanceláře vždy vybízejí hráče k uzavření sázek. Parimatch nabízí některé z nejlepších lig na světě, včetně indické ligy T20, Premier League, La Ligy a dalších.

Webové stránky sázkové kanceláře jsou snadno ovladatelné a mají plně optimalizovanou mobilní aplikaci. Uživatelské rozhraní je pohodlné a snadno se používá.

Parimatch nabízí mnoho lukrativních odměn pro pravidelné i nové hráče. Pravidelní uživatelé získávají týdenní cashback a sportovní bonusy za pravidelné sázení na konkrétní sport u sázkové kanceláře. Mezitím má Parimatch Česká republika pro nové hráče různé atraktivní akce, včetně uvítacího bonusu až 200 %.

Platby v aplikaci i na webových stránkách jsou bezpečné a rychlé. Parimatch přijímá jako metody vkladu a výběru UPI, bankovní převody i kryptoměny.